Thomas Taw Türkiye Kampanyası

Thomas Taw Saç Bakım Seti 3′lü set halinde bitkisel saç bakım setidir.

Thomas Taw Saç Bakım Şampuan Nasıl Kullanılır ?

 Kullanımı : Thomas Taw Saç Bakım Şampuan ıslak saça uygulanmalıdır. Islak saça bir miktar şampuan dökülür. Saç derisine bir kaç dakika dairesel hareketler ile hafif şekilde masaj yapılarak uygulanır, daha sonra saçlar ılık su ile durulanır. Saçların Thomas Taw şampuan ile tercihen 1 ile 2 defa yıkanması tavsiye edilir.

Bir şişe Thomas Taw bitkisel şampuan 350 ml’dir.

Thomas Taw Saç Bakım Kremi Nasıl Kullanılır ?

Kullanımı : Thomas Taw Saç Kremi temiz saçlara uygulanır. Bir miktar  saç kremi saça hafif şekilde masaj yaparak uygulanır. Bu işleme 3 dakika boyunca devam edin.

Bir şişe Tomas Taw Saç Bakım Kremi 100 ml’dir.

Thomas Taw Saç Bakım Tonik Nasıl Kullanılır ?

 Kullanımı : Thomas Taw Saç Bakım Tonik temiz saçlara sabah uygulanır. Saçlara bir miktar Thomas Taw Tonik dökülür, hafif şekilde masaj yapılarak uygulayın.

Bir şişe Thomas Taw Tonik 100 ml’dir.

icerik

 1. canan dedi ki:

  Nerden bulabilirm

 2. Mehmet dedi ki:

  Kıbrısa geliyormu bu ürün?

 3. emel dedi ki:

  Gerçekten ise yarar birsey mi bir sürü site var nasıl güvenicem. ürünün orjinali mi nasıl emin olucam

 4. Azra dedi ki:

  Ben 1 sene önce aldım ve saçlarımı bi hastalığından dolayı sıfıra vurmak zorunda kaldım ve ınternette gezinirken bu ürünü gördüm aldım çok memnun kaldım normalde saçlarım çok geç uzuyordu şimdi belime yaklaştı çok teşekkürler Thomas tam ekibi siz bir harikasınız ve herkese tavsiye ediyorum güvenebilirsiniz ??☺


Thomas Taw Thomas Taw
Thomas Taw Sipariş
Thomas Taw Satın Al

Thomas Taw © 2014 Orjinal Thomas Taw Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Thomas Taw | - RSS - Google Sitemap
Uyarı!... Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. Thomas Taw Saç Bakım Seti aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu thomastawset.com‘e ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

biohira mavi su mavi iksir megamax bıttım 100 lokman hekim avrupa satış guava plus lifecell krem
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?