Çocuğuna helal lokma yedir hamza!

THOMAS TAW SAÇ BAKIM SETİ NEDİR?

Thomas Taw Saç Bakım Seti dünyaca ünlü saç uzmanı Thomas Taw’ın geliştirdiği özel formülle saç dökülmelerine karşı etkili ve saçların daha hızlı uzamasına yardımcı bir bakım setidir. Saç dökülmelerinden ve saçlarının yavaş uzamasından mustarip olan kadınlara özel geliştirilmiş bir settir. Set 3 üründen oluşur, Thomas Taw Saç Bakım Şampuanı, Thomas Taw Saç Bakım Kremi ve Thomas Taw Saç Bakım Toniği. Dolayısıyla kullanımı 3 aşamadan oluşmaktadır. Bu 3 aşamalı bakım saçınıza komple bir bakım yapmanıza yardımcı olacaktır.

icerik

THOMAS TAW SAÇ BAKIM SETİ FORMÜLÜ

Thomas Taw Saç Bakım Seti formülünü doğanın mucizevi saç bakım ürünlerinden almıştır. İçeriğinde Argan Yağı, Sarımsak Özü, Hindistan Cevizi Yağı, Zeytinyağı, Defne Yağı, Bemiks Ampul bulunur. Bu özel formül saçlarınıza tüm ihtiyacı olanları verebilmek üzere geliştirilmiştir. Ünlülerin saç bakım uzmanı Thomas Taw yıllar içerisinde geliştirdiği tüm tecrübesini adını verdiği ürününe yansıtmıştır. Kendi bakım setini üretmeden evvel dünyaca ünlü bir şampuan firmasının geliştiricisi ve aynı zamanda reklam yüzüydü pek çoğumuz Meryem Uzerli ile birlikte çekilen reklam filmini hatırlarız. Dünyaca ünlü şampuan firmasıyla çalıştıktan sonra geliştirdiği özel formülünü onlarla paylaşmamış kendi adını vererek özel üretmeyi tercih etmiştir.

 


Thomas Taw Thomas Taw
Thomas Taw Sipariş
Thomas Taw Satın Al

Thomas Taw © 2014 Orjinal Thomas Taw Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Thomas Taw | - RSS - Google Sitemap
Uyarı!... Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. Thomas Taw Saç Bakım Seti aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu thomastawset.com‘e ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

biohira mavi su mavi iksir megamax bıttım 100 lokman hekim avrupa satış guava plus lifecell krem
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?